PROGRAM PREVENCIJE OVISNOSTI

PROGRAM PREVENCIJE NASILJA

U izvođenje školskog  preventivnog programa uključeni su svi djelatnici škole.

Škola je uključena u provedbu preventivnog projekta ˝Zdrav za 5˝ koji se provodi u suradnji sa djelatnicima PU Primorsko goranske te predstavnicima Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ-a.

Policijski službenici će učenicima I. razreda održati predavanje  na temu ˝Štetne posljedice i kaznenopravni aspekti zlouporabe psihoaktivnih droga˝ dok će predstavnici NZZJZ PGŽ-a održati predavanje na temu ˝Bolest ovisnosti, rizici te zdravstveni aspekti zlouporabe psihoaktivnih droga˝.

Za učenike II. razreda će predstavnici NZZJZ PGŽ-a održati predavanje na temu ˝Ovisnost o igrama na sreći, rizici i izazovi˝.

Program prevencije ovisnosti provodi se i kroz sadržaje trećeg modula Zdravstvenog odgoja tj. obradom tema zadanih Nastavnim planom i programom Zdravstvenog odgoja koje razrednici provode na SRO.

« Siječanj 2018 »

Da li Vam se sviđa nova web stranica ?